Türkçe   İngilizce   Fransızca

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Medoffice


Medoffice Sağlık Endüstri A.Ş. olarak modern üretim tesisinde otomatik makina parkurları, tam donanımlı mikrobiyoloji laboratuvarı, donanımlı teknik elemanları ile daha kaliteli ürünler için canla başla çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’de seksenden fazla bayi, yurt dışında ihracatını gerçekleştirdiği 60'dan fazla ülke bulunmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana amacımız önleyici hasta bakım ürünleri üretmektir. 


Hiçbir zaman hareketsiz durmuyoruz. Enfeksiyonu önlemek, bakımı geliştirmek ve yaralanmaları azaltmak suretiyle sağlık hizmetlerini geliştirmeye yardımcı olmak için yeni çözümler sunmak adına sürekli olarak yeni yollar arıyoruz.


Sözümüz, inovasyon yoluyla koruma gücünü artırmak ve her gün dokunduğumuz binlerce insana fayda sağlamaktır.


Sağlık endüstrisini iyileştirmek için çalıştık ve kendimizi geliştirmek için gayret gösteriyoruz. Dünyadaki bireyler ve topluluklar için kaliteli bakımı olumlu bir şekilde etkiliyoruz.


Çabalarımızın başkalarının yaşamlarını doğrudan etkilediğini asla unutmuyoruz.


Hasta bakımını iyileştirmek için bugün yaptığımız yatırım, daha sağlıklı bir yarın ile sonuçlanacak. 


Birlikte daha sağlıklı bir gelecek gerçekleştirebiliriz.
MEDOFFICE

Medoffice olarak tüm bilimsel gelişmeleri dayanak alarak ürettiğimiz ürünler ile kullanıcıların daha rahat, daha sağlıklı ve daha iyi koşullarda hastalıklarını geçirmeleri için çalışıyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektörün hassasiyetinde farkında olarak şeffaf iş anlayışı ve sıfır kusur ilkeleri ile yolumuzda ilerliyoruz. Ürünlerimiz tıbbi Malzeme Sektörünün global kalite standartları doğrultusunda ISO 13485 prosedürlerine göre üretilmektedir.

 
İLETİŞİM
Yazıbaşı Mah Kuşcu Cad no:9 Yazıbaşı / Torbalı / İZMİR TURKEY
  • +90 232 431 31 12
  • @info@medoffice.com.tr
  • +90 232 431 31 09
2015: Medoffice Sağlık Endüstri A.Ş.