Türkçe   İngilizce   Fransızca

MİLLİYET GAZETESİ HABERİ

MİLLİYET GAZETESİ HABERİ
MİLLİYET GAZETESİ HABERİ


HABER SAYFASI

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Kimya Bölümü’nden 2009’da mezun olan Yücel Teker, 2014’te genel olarak yoğun bakım hastaları için medikal ürün üreten ‘Medoffice’ isimli işyerini açtı.

‘Yüzde 100 yerli ve doğal’

Üniversiteden mezun olduktan sonra sağlık sektöründe medikal alanında boşluk olduğunu ve yurtdışından ithalatın yapıldığı gören Teker, İzmir bornova’da 1200 metrekarelik bir üretim tesisi kurdu. Yücel Teker, ilk kez bit bonesi üretti. Bit bonesi ürününü 2 hafta önce piyasaya sürdüklerini ifade eden Teker, “İngiltere’de bir müşterimiz uçucu haşereleri, bitleri uzaklaştırmak için bizden bir ürün istedi. Bu ürünle alakalı araştırma yaptık ve bit bonesi isimli ürünü ürettik. Yüzde 100 yerli bir üretim. Tamamen doğal” şeklinde konuştu.

MEDOFFICE

Medoffice olarak tüm bilimsel gelişmeleri dayanak alarak ürettiğimiz ürünler ile kullanıcıların daha rahat, daha sağlıklı ve daha iyi koşullarda hastalıklarını geçirmeleri için çalışıyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektörün hassasiyetinde farkında olarak şeffaf iş anlayışı ve sıfır kusur ilkeleri ile yolumuzda ilerliyoruz. Ürünlerimiz tıbbi Malzeme Sektörünün global kalite standartları doğrultusunda ISO 13485 prosedürlerine göre üretilmektedir.

 
İLETİŞİM
Yazıbaşı Mah Kuşcu Cad no:9 Yazıbaşı / Torbalı / İZMİR TURKEY
  • +90 232 431 31 12
  • @info@medoffice.com.tr
  • +90 232 431 31 09
2015: Medoffice Sağlık Endüstri A.Ş.